Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Destinacionet që janë ndryshe nga ato që shohim në broshura

Kur zgjedhim një vend për të kaluar pushimet tona, ngrihemi kur shohim foto mahnitëse të plazheve dhe pamjeve në qytetet kryesore që i gjejmë kur lexojmë reklama dhe udhëzues.

Për fat të keq, ndonjëherë ndodh që kur më në fund të arrijmë në destinacionin tonë, vendi nuk është as afër asaj që prisnim.

Pamja e bukur mund të prishet nga një kënd që ndryshon nga fotot e reklamave dhe turma e madhe e turistëve.

Më poshtë janë disa prej rasteve kur jemi befasuar për së keqi.

Postime të ngjashme

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

Të jetuarit sipas mënyrës Zen – 5 gjëra që duhet të dini

Lea Muslija

16 shtetet që kanë nisur të përdorin pasaportën COVID për të udhëtuar në BE

Lea Muslija

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...