Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Detaje nga aksidenti në Vlorë, kush është 22-vjeçari që po e ndiqte policia, dyshohet se kishte armë

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti në Vlorë ku një 22-vjeçar i cili po ndiqej nga Policia përfundoi përmbys me automjetin ”Golf” me qera.

Dino Hysaj dyshohet se kishte armë me vete dhe policët i ishin vënë pas pasi 22-vjeçari nuk i ndaloi postbllokut të tyre.

Ai përplasi një makinë dhe përfundoi në rrugë përmbys duke u plagosur.

Pas mjekimit në spital ai u shoqërua në komisariat.

Postime të ngjashme

Arrestohen tre shkupjanë për drogë, më i riu një 18-vjeçar!

D V

Ia keqpërdorin kartelën bankare, kryejnë blerje online në vlerë rreth 12 mijë euro

D V

Pesë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

D V

Vrasje në tentativë në Deçan, plagoset një person

D V

Policia raporton për dy vdekje të dyshimta

D V

Gjendet i vdekur një 60 vjeçar në Prishtinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...