Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Detaje nga veliera me ukrainas e kapur në Vlorë, dyshohet e vjedhur, do përdorej për trafik lëndësh narkotike

Zhurnal Ads

Detaje të reja janë zbuluar nga veliera e djeshme në Vlorë e cila dje u kap me 4 ukrainas në bord.

BalkanWeb mëson se veliera dyshohet se po përdorej për trafik lëndësh narkotike, dhe aq më tepër të ishte e vjedhur.

Ukrainasit dje treguan itinerarin e tyre se udhëtonin nga Turqia në Mal të Zi teksa shtuan se kishin ndaluar në Shqipëri pasi u kishte mbaruar karburanti.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Meta: Mjekët, infermierët dhe personeli mbështetës i spitaleve COVID duhet të marrin trajtim financiar suplementar

S.B.

Kush e rrëmbeu Marteo Bejajn, dyshimet ishin tek halla e tij

admin

“Vjedhje në kohë pandemie”/ PD: Qeveria pranoi ofertën më të lartë për pajisjet mjekësore

S.B.

Protesta për Klodianin/ Policia arreston 59 persona dhe procedon 116 të tjerë

S.B.

Kryeministri izraelit shpërndan statusin e Ballës për forumin e Anti-Semitizmit

admin

“1 vit pas tërmetit, shumë premtime, pak rezultate”, PD: Qeveria po e përdor fatkeqësinë për të vjedhur dhe për zgjedhje. Koha e Ramës ka mbaruar!

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...