Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Detaje për aksidentin e rënd në Çento: Janë lënduar më tepër persona

Në datën 13.05.2021 në orën 19.57 në SPB Shkup është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “Metodija Andonov Çento” me rr. Maxhari” në Shkup ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit motorik  “BMW”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga E.R.(26) nga Shkupi, automjeti ngarkues “Folksvagen”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga M.S.(27) nga Shkupi dhe automjeti “Seat Ibica”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga A.A.(24) nga Shkupi.

Njëri nga personat e përfshirë në aksident ka ikur nga vendi i ngjarjes, por së shpejti automjeti është ndaluar nga nëpunësit policor.

Në aksident lëndime kanë marrë dy vozitësit, si dhe dy bashkudhëtarë, Xh.R.(22) dhe një i mitur nga automjeti “BMW”, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski” dhe Kompleksi klinik “nënë Tereza”.

Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...