Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Detaje të reja, ish-gruaja e truprojës flet për lidhjen e tij me Princeshën e Dubait

Mediat britanike kanë publikuar të tjera detaje rreth lidhjes së Princeshës Haya të Dubait dhe truprojës britanik, 37-vjeçarit Russell Flowers.

Gruaja e gjashtë e Sheikut Mohammed bin Rashid Al Maktoum, tashmë është zhvendosur në Londër bashkë me dy fëmijët e saj.

Sipas “Mail Online”, miqtë e ish-bashkëshortes së truprojës kanë rrëfyer se ajo besonte se Russel ishte joshur nga paratë dhe dhuratat.

“Princesha i bënte dhurata shumë të shtrenjta dhe u sigurua që ai te ishte gjithmonë pranë saj. Në udhëtimet jashtë vendit, ajo këmbëngulte që ata të kishin dhoma lidhëse.

Kur Princesha vinte në Mbretërinë e Bashkuar, ajo dilte pothuajse çdo natë me të dhe ndonjëherë ktheheshin në shtëpi në mëngjes”, kanë treguar miqtë e gruas së truprojës.

Mes dhimbjes, gruaja u kishte rrëfyer ndër të tjera se ai kishte ndryshuar tërësisht, nga një burrë i dashur në dikë që as e shoqja nuk e njihte.

Në vitin 2017, Flowers u nda nga gruaja dhe më vonë ata bënë edhe procedurat e divorcit.

“Russell duhet t’i vijë turp për mënyrën se si e trajtoi gruan e tij, ndërsa Haya duhet të turpërohet për mënyrën se si shkoi pas një burri të martuar”, shtuan më tej miqtë e gruas.

Postime të ngjashme

Investigimi/ Dosjet sekrete zbulojnë se si miliarderët amerikanë shmangin taksën mbi të ardhurat

Bekim Laçi

Stoltenberg: Rritja e Kinës sfida që duhet t’i përgjigjemi së bashku

Bekim Laçi

Netanyahu dorëzon pushtetin pa ceremoni

Bekim Laçi

Çfarë duhet të presim nga takimi Biden-Putin?

Bekim Laçi

Kina do ta kthejë provincën Zhejiang në Zonë Pilot për Begati të Përbashkët

Bekim Laçi

Britania mund të shtyjë heqjen e masave kundër koronavirusit

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...