Bota

Detaje të reja, ish-gruaja e truprojës flet për lidhjen e tij me Princeshën e Dubait

Mediat britanike kanë publikuar të tjera detaje rreth lidhjes së Princeshës Haya të Dubait dhe truprojës britanik, 37-vjeçarit Russell Flowers.

Gruaja e gjashtë e Sheikut Mohammed bin Rashid Al Maktoum, tashmë është zhvendosur në Londër bashkë me dy fëmijët e saj.

Sipas “Mail Online”, miqtë e ish-bashkëshortes së truprojës kanë rrëfyer se ajo besonte se Russel ishte joshur nga paratë dhe dhuratat.

“Princesha i bënte dhurata shumë të shtrenjta dhe u sigurua që ai te ishte gjithmonë pranë saj. Në udhëtimet jashtë vendit, ajo këmbëngulte që ata të kishin dhoma lidhëse.

Kur Princesha vinte në Mbretërinë e Bashkuar, ajo dilte pothuajse çdo natë me të dhe ndonjëherë ktheheshin në shtëpi në mëngjes”, kanë treguar miqtë e gruas së truprojës.

Mes dhimbjes, gruaja u kishte rrëfyer ndër të tjera se ai kishte ndryshuar tërësisht, nga një burrë i dashur në dikë që as e shoqja nuk e njihte.

Në vitin 2017, Flowers u nda nga gruaja dhe më vonë ata bënë edhe procedurat e divorcit.

“Russell duhet t’i vijë turp për mënyrën se si e trajtoi gruan e tij, ndërsa Haya duhet të turpërohet për mënyrën se si shkoi pas një burri të martuar”, shtuan më tej miqtë e gruas.

Postime të ngjashme

BE-ja i kërkon Britanisë të marrë vendim për marrëveshje eventuale tregtare

admin

Të paktën pesë nga ndihmësit e tij janë pozitivë me coronavirus, nënpresidenti Pence nuk futet në karantinë

admin

Rezultatet fillestare të vaksinës nga Pfizer dhe BioNTech bëjnë përshtypje, por shkencëtarët mbeten “të kujdesshëm”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...