Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Detaje të reja për jahtin e braktisur, ja kujt i përkiste

Zhurnal Ads

Një jaht është gjetur i braktisur në zonën e Godullës në Kurbin. Nga verifikimet e kryera jahti i përket një shtetasi italian.

Gjithashtu është gjetur edhe një gomone që dyshohet të jetë përdorur për të dalë në tokë.

Policia ka monitoruar situatën dhe ka nisur kontrollet.

Jahti është ankoruar në portin e Shëngjinit.

Sipas Top Channel, jahti është gjetur që mbrëmjen e kaluar por që është mbajtur nën monitorim nga ana e policisë për ndonjë lëvizje të dyshimtë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kryemadhi pas takimit me Metën: Zgjedhjet duhet të ishin bërë para dy vitesh

admin

Manastirliu: Kemi gati 100 ekipe në sistemin e Urgjencës Kombëtare për ditët e festave

S.B.

Turqia eksporton armë anti-dron në Shqipëri

T E

Vritet me armë zjarri në Rrëshen 51-vjeçari

T E

Shqipëri, 16 viktima dhe 545 raste të reja me Covid-19

T E

DW: Shqipëria në izolim. Rrugë të boshatisura, lokale e restorante të mbyllura

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...