Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Detajet/ Ky është i riu që u vra në Bulqizë, u qëllua me armë gjahu nga shoku i tij (Emrat)

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 22-vjeçarit në Bulqizë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se është vrarë i riu Elidon Basha. Siç raporton gazetarja Bezat për “BalkanWeb”, i riu dyshohet që është vrarë aksidentalisht nga shoku i tij, me të cilin ka qenë për gjah.

Ndërkohë, policia ka shoqëruar shokun e viktimës, Klodian Kolën, për ta pyetur lidhur me ngjarjen e rëndë.

Postime të ngjashme

Vetoja bullgare/ Ja kur i vjen sërish mundësia Shqipërisë për hapjen e negociatave me BE-në!

Dafina Vidishiqi

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

900 mijë vaksinime antiCOVID në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ikën nga hoteli të pakënaqur nga kushtet, pronarja i zë rrugën çiftit me fëmijë të vogël

Dafina Vidishiqi

Mes bukurive magjepsëse të maleve të Leskovikut, kyeministri Rama publikon pamje nga agroturizmi i shumëkërkuar

Bekim Laçi

Këshilli Europian, sot fati i Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...