Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Dhitë e egra ia mësyjnë çatisë së një objekti në Uells

Dy dhi të egra janë parë duke bredhur përgjatë çatisë së pjerrët të një pronë me tarracë në Uellsin e Veriut.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, pamjet ‘shokuese’ tregojnë dhitë e Great Orme në një ndërtesë pranë stacionit të tramvajit në vendpushimin bregdetar të Llandudno.

Ato i përkasin të njëjtës tufë që zbriti në qytet gjatë bllokimit.

Kafshët u filmuan duke bredhur pranë ullukut për disa sekonda para se të zhdukeshin nga sytë në një video në Facebook të publikuar të enjten nga një vendas.

“Imagjinoni të jeni në shtëpinë tuaj dhe të dëgjoni diçka rastësisht duke kërcitur mbi çatinë tuaj. Demonët! Apo hajdutët me taka?”, shkruante njëri prej komentuesve.

Postime të ngjashme

Shkoi për të pirë, gruaja amerikane u mërzit shumë kur pa përshkrimin që i ishte bërë në faturë

S.B.

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

S.B.

Dhjetë fotografi që do të duhet t’i shikoni dy herë, për të kuptuar se çfarë po ndodh në to

S.B.

Videoja virale e qenit që e shpëton qenin tjetër nga mbytja në pishinë

S.B.

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

S.B.

Një mace “kurioze” u ngjit me alpinistët në majën e një mali zviceran

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...