Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Dhjetë fotografi që do të duhet t’i shikoni dy herë, për të kuptuar se çfarë po ndodh në to

Disa fotografi në fillim duken mjaft konfuze, por me pak vëmendje dhe përqendrim, gjithçka menjëherë bëhet më e qartë.

Dhe për t’ua dëshmuar këtë, mediat e huaja kan; sjellë disa të tilla, të cilat ua përcjellë Telegrafi – disa prej të cilave mund t’ju mashtrojnë për një moment.

Se për cilat fotografi bëhet fjalë, shihni më poshtë.

Postime të ngjashme

Piceria me “furrë” vullkanike, në temperaturë 1 mijë gradë celsius

S.B.

Shitet në ankand diamanti më i madh në histori, vlera e tij kap vlerën e 14 milionë dollarëve

S.B.

Kjo është macja fatlume – posedon lodra, vepra arti, shtrat dhe televizion

S.B.

Pandemia i ndau vëllezërit binjakë nga Suedia, kështu që ata janë në kufi çdo ditë dhe takohen me njëri-tjetrin

S.B.

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...