Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Dhunë në familje dhe vepra të tjera, disa të arrestuar së fundmi

Zhurnal Ads

Disa arrestime janë bërë në qarkun e Elbasanit.

Një 40-vjeçar me inicialet L. Rr, është vënë në pranga pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Poashtu raportohet që edhe e ka kanosur me mjet të mprehtë thikë.

Në një tjetër rast  u procedua penalisht në gjendje të lirë për veprën penale “Mosbindja ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik”, shtetasi  M.M., 31 vjeç, banues në Elbasan, i cili  nuk i është bindur urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan,  arrestuan në flagrancë shtetasit :

A.Ç., 43 vjeç,  banues në fshatin Kodër Bujarës, Elbasan,  pasi është kapur nga shërbimet e Policisë Rrugore duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

K.K., 22 vjeç,  banues në Elbasan, pasi në fshatin Bradashesh, Elbasan,  ka aksidentuar jashtë rrezikut për jetën shtetasin A.Ç., 45 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan, i cili ishte këmbësor

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Tiranë/ Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel, viktima ende e paidentifikuar

admin

Zhvatja e vajzës së pacientes që vdiq tek Covid-2, Kryemadhi: Shteti është kthyer xhelat ndaj qytetarëve

S.B.

“U dërgua me shpenzimet familjare”/ Mjeku i njohur u dërgua në Turqi për kurim nga covid-19, reagon bashkëshortja: Kujtdo lëtyre politike…

S.B.

Manastirliu i përgjigjet Bashës: Lëri planet e pikat!

admin

Politikanët e vjetër apo të sotëm?/ Kocaqi: Ata ishin më të shkolluar, këta vijnë nga hiçi

S.B.

Përgjimet që zbuluan abuzuesin me 9-vjeçaren në Sarandë – Si e liroi Gjykata

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...