Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Dhunë në familje, tapë në timon e qarkullim pa patentë, tre të arrestuar në Vlorë

Tre persona janë arrestuar për vepra të ndryshme penale në Vlorë.

Është arrestuar M., 42 vjeç, banues në Delvinë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. R. M., 52 vjeç, banues në Tiranë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur ; R. B., 18 vjeç, banues në Vlorë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin pa patentë.

Vlorë, Sarandë

Arrestohen në flagrancë 3 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në familje, u arrestua në flagrancë shtetasi N. M., 42 vjeç, banues në Delvinë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Nga specialistët e Qarkullimit Rrugor u bë arrestimi i shtetasve: R. M., 52 vjeç, banues në Tiranë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin në gjëndje të dehur ; R. B., 18 vjeç, banues në Vlorë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin pa lejen përkatëse. Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Postime të ngjashme

Varianti Delta, rrezikshmëria, kulmi i virusit dhe masat; Flet zv.ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini

D V

Ministria e Arsimit publikon datat e sezonit të vjeshtës, ja kur mund të rijapin provimet nxënësit mbetës

D V

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

Arrestohen dy persona në Pejë për marrje me prostitucion

D V

Aksidentohet një veturë e nuses në Gllarevë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...