Dhunoi bashkëshorten, në pranga 31-vjeçari në Fier

Një 31-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Autoritetet sqarojnë se në pranga ka rënë L.Rr. 31-vjeç banues në Libofshë, pas denoncimit që është bërë për dhunë në familje.

Ditët e fundit është rikthyer edhe njëherë debati për dhunën në familje pas ngjarjeve tragjike të ndodhur.

Vetëm në javën e fundit dy gra janë vrarë nga bashkëshortët e tyre.

Related posts

Arrestohet një person në Mitrovicë, i dyshuar për lëndim të rëndë trupor

D V

Prindi raportoi në polici se djali po ushtron dhunë në familje – pengojnë arrestimin e tij

D V

Arrestohen dy persona në Prizren të dyshuar për trafikimin e një të miture

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More