Agjencia Zhurnal.mk

Dhunoi prindërit dhe të fejuarën dhe kanosi forcat e rendit, pranga të riut në Tiranë

Një djalë në Tiranë nga rënë në pranga pas një denoncimi për konflikt në familjen e tij.

Mësohet se i riu kishte rrahur prindërit dhe të fejuarën.

Nuk është mjaftuar me kaq, por ka kanosur dhe forcat e rendit që shkuan të qetësojnë situatën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...