Kronika Shqipëri

Dhunoi vajzën e tij të mitur, arrestohet 62-vjeçari

Një 62-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj vajzës së tij të mitur 16 vjeçe, e cila ishte e pajisur me urdhër-mbrojtjeje.

I arrestuari është S. A., 62 vjeç, banues në Mallakastër.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër arrestuan në flagrancë shtetasin S. A., 62 vjeç, banues në Mallakastër, pasi ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj

Ndërkohë Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë kapën dhe ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim E. C., 40 vjeç, banues në Lushnjë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Durrës e ka dënuar me 2 muaj burgim, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Related posts

Vdekshmëria foshnjore rritet ndjeshëm në Shqipëri, lindjet tkurren me 12%

admin

“Mikeli nuk është më…”, COVID-i shuan gazetarin sportiv të Fierit

admin

Arrestohet një person në vendkalimin kufitarë “Bllacë”

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...