Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Dhunon dhe plagos me thikë një person, policia nuk reagon në Kavajë

Ish-kryeministri Sali Berisha publikuar në “Facebook” denoncimin e një qytetari i cili deklaron se një person ka plagosur me thikë dajën e tij dhe policia nuk ka reaguar.

Sipas denoncimit të publikuar nga Berisha, i plagosuri është identifikuar si Bensik Çelmeta ndërsa autori i plagosjes është Rizan Aliu.

Denoncuesi shprehet se ky i fundit është i përfshirë në aktivitete kriminale në Itali, si prostitucion dhe pasuri të tjera ilegale.

Postimi i Berishës

Qytetari goditet me thike ne Kavaje!
Narkopolicia asnje veprim.

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema
Jetoj në Gjermani dhe punoj si Mësues
Para dy ditësh daja im Bensik Çelmeta u godit me thik nga një kriminel që quhet Rizan Aliu . I cili ka ushtruar ne itali aktivitete kriminale me prostituicion dhe me pasurin ilegale ka ndertuar shpi 5 kate pa leje dhe një lokal pa leje ne kavaj .
Ju lutem shifeni vidjon dhe foton dhe ju lutemi bejeni publike si policia e korruptuar e kavajes nuk ben asnje gjë . Personi esht par ne shpin e tij serbes dhe policia pin lafe dit per dit ne lokalin e tij ku para vetem 2 ditesh daja im u gjakos gati per vdekje.

Postime të ngjashme

Meta kujton Ditën e Çlirimit të Kosovës: Dita për të nderuar luftën e drejtë të UÇK-së

Dafina Vidishiqi

Rama uron 30 vjetorin e Partisë Socialiste

Dafina Vidishiqi

Mandati 2 vjeçar në Këshillin e Sigurimit, Nesho: Një shans për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Gara e 13 qershorit, Basha: Do të dalim më të bashkuar për të vazhduar betejën

Dafina Vidishiqi

Rama publikon videon: Ja çfarë ndodhi sonte në mes të Tiranës

Dafina Vidishiqi

A do dekretojë Meta qeverinë Rama 3?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...