Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Bonatti për shijen dhe buxhetin e të gjithëve

Në çdo pjesë të vitit, pa ose me rast, nuk ka asgjë më të bukur nga dhurata e papritur. Ne ju propozojmë të dhuroni Bonatti.

Rehati, komfor, elegancë në formën e satenit ose joshjes në printime dhe ngjyra fantastike – zgjedhja është e juaja.

Këto janë propozimet tona për dhurata për çdo buxhet:

Për të gjithë ata që duan një pako me geta ose çorapa laramane:

Deri në 1.000 denarë:

Deri në 3.000 denarë:

Ta keni në mendje edhe ofertën: Për çdo llogari mbi 3.000 ose 4.000 denarë, me pagesë shtesë prej vetëm 1 denar, do të fitoni DHURATË – NESESER.

Shihemi në shoping në Bonatti!

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...