Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Dora bën ndryshimin e radhës, josh me flokët brune

Dhurata Dora është ndër artistet shqiptare që për vite ka treguar sukses në industrinë muzikore.

Ajo përmes projekteve të shumta, ka arritur të grumbullojë me mijëra fansa që e mbështesin.

Sidoqoftë kësaj, ajo mundohet të rrijë më afër tyre edhe përmes postimeve, të cilat janë nga më të ndryshmet.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Dhurata ka vënë në pah ndryshimin e ri në dukje.

Artistja ka vendosur të kthehet sërish në brune, teksa flokët e gjata i kishte të bëra gërsheta.

Me një veshje plot stil, Dora nuk ka lënë pa theksuar tiparet trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

Në anën tjetër, “Harrom” është projekti saj i fundit, që rezultoi të jetë një hit i vërtetë.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...