Agjencia Zhurnal.mk

Dhurata Dora dhe e dashura e Ledrit, dy ‘repere’ të vërteta! (Video)

Është parë shpesh raporti i ngushtë që e dashura e Ledrit, Sara Hoxha ka me disa nga këngëtaret e estradës, por në veçanti me Kidën dhe Dhurata Dorën, shkruan GazetaBlic.

E me këtë të fundit dyshja kanë publikuar disa video në llogaritë e tyre në Instagram, teksa po këndojnë këngë të reperëve me famë botërore, por që disa prej tyre janë tejet qesharake.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula ka vite që janë në lidhje dashurie, por që rreth kësaj romance reperi ka zgjedhur të mos flas në intervistat e tij të shumta.Mirëpo, pavarësisht kësaj, ata shpesh janë parë në evente të ndryshme bashkë, si dhe pushimet që kanë bërë, edhe aty janë fotografuar nga të tjerët bashkë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...