Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Dyshja kanë publikuar këngën pak ditë më parë.

 

Noizy dhe Dhurata Dora kanë publikuar klipin e ri muzikor 2 ditë më parë.

Një këngë ritmike e përshtatur sipas stinës së verës e cila vjen si bashkëpunim mes 2 artistëve të cilët pëlqehen tej mase nga publiku shqiptar.

Dhurata dhe Noizy shihen të veshur me plot stil në klip teksa kënga u prit mirë nga publiku i gjerë.

Related posts

Unaza e re rozë e Meghan Markle ka një kuptim të veçantë

D V

Melisa dhe Andi i thonë ‘po’ njëri-tjetri deri në vdekje

D V

“Po më vjen keq që ti nuk ushqehesh dot, me siguri s’të lë burri”, Fifi i kundërpërgjigjet ndjekëses me komentin ngacmues në Instagram

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com