Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Dyshja kanë publikuar këngën pak ditë më parë. Noizy dhe Dhurata Dora kanë publikuar klipin e ri muzikor 2 ditë më parë.

 

Një këngë ritmike e përshtatur sipas stinës së verës e cila vjen si bashkëpunim mes 2 artistëve të cilët pëlqehen tej mase nga publiku shqiptar.

Dhurata dhe Noizy shihen të veshur me plot stil në klip teksa kënga u prit mirë nga publiku i gjerë.

Ndërsa kjo këngë është bashkëpunimi i parë i dyshes.

Related posts

Ronela Hajati vjen plotë stil, merr gjithë vëmendjen nga Milano

D V

Sharon Stone rrëfehet pas humbjes së madhe: “Nipi im, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave”

Lea Muslija

Një incident i pakëndshëm u ndodhi në aeroportin e Venecias – Ben Affleck e largon nga Jennifer Lopez fansin që deshi t’i afrohej

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More