Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dhurata i gëzohet suksesit të duetit me Maitre Gims.

Dhurata Dora një muaj më parë lansoi duetin e shumëpritur me artistin Maitre Gims.

Kënga “Only You” erdhi e shoqëruar edhe me videoklip, i cili sjell përplot ngjyra verore, kurse menjëherë u shndërrua në hit.

Së fundi, projekti në fjalë arriti shifrën prej 23 milionë shikimesh në kanalin YouTube, e këtij suksesi iu gëzua Dhurata.

Ajo publikoi një fotografi të realizuar në plazh, ku shfaqet e veshur me një palë bikini rozë, ndërsa totë se është shumë e lumtur për këtë sukses.

“23 milionë, shumë e lumtur”, shkruan ajo teksa falënderon fansat për përkrahjen.

Por, Dhurata nuk u ndal me kaq dhe menjëherë u ndrejtua në studio për të nisur projektet e reja muzikore.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...