Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Dora josh me paraqitjen nga vaska: E dua verën

Dhurata Dora kohëve të fundit është parë duke shijuar pushimet në maksimum.

Bukuroshja brune zgjodhi t’i bëjë dhuratë vetes pushimet në një vend luksoz, nga edhe po sjell imazhe të shumta.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Dora ka publikuar disa fotografi ku shihej tejet tërheqëse.

E veshur me një fustan të zi, artistja në rend të parë ka vënë tiparet e bujshme trupore.

“E dua verën”, ka shkruar ajo në përshkrim, por në gjuhën frënge.

Postimi mori me mijëra komente të fansave, të cilët përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej këngëtarja.

“Harrom” në anën tjetër është projekti saj i fundit, që deri më tani ka grumbulluar 18 milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...