Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Dora mahnit fansat me pozat e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, vazhdon edhe në ditët e sotme të bëjë nam në industrinë muzikore.

Ajo ka arritur qe përmes bashkëpunimeve dhe shumë këngëve solo, të arrijë majat e suksesit gjatë gjithë karrierës së saj.

Përkundër

https://www.instagram.com/p/CF9RTiKFLhY/?utm_source=ig_web_copy_link

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e “babyshower” të Sara Hoxhës, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Me po të njëjtën veshje ajo ka shkrepur edhe disa imazhe të tjera, në të cilat merrte poza provokuese para kamerës.

https://www.instagram.com/p/CE9mvrClHEU/?utm_source=ig_web_copy_link

Postimi i ndarë me 2.1 milionë ndjekësit ka marrë pëlqime dhe komente të panumërta nga admiruesit e muzikës së saj.

Vlen të përmendet se dy muajsh ajo solli në treg këngën “Fajet”, që deri më tani ka marrë 23 milionë klikime në platformën YouTube.

Postime të ngjashme

Pas shumë muajsh pritje, krijohet çifti i parë në “Për’puthen +40”

Dafina Vidishiqi

Kida shfaqet joshës nga Las Vegas

Dafina Vidishiqi

Demi Rose vjen me poza të reja ku thekson gjoksin e formësuar

Dafina Vidishiqi

Pas Malit të Zi, ky është destinacioni i radhës për Emina Çunmulajn

Dafina Vidishiqi

Meda sot feston ditëlindjen e 42-të

Dafina Vidishiqi

Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...