Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Dora shijon pushimet në Maldive, merr vëmendje me një fotografi të publikuar pa makijazh

Artistja shqiptare, Dhurata Dora, ka nisur prej disa ditësh pushimet në ishujt Maldive.

Udhëtimin përrallor është duke e shijuar me grimerin Arbër Bytyqi, me të cilin përveç anës profesionale ruan raporte shumë të mira.

Derisa po qëndron larg aktiviteteve të zakonshme, krijuesja e hitit “Zemër” ka azhurnuar fansat me disa imazhe të reja.

Në një të fundit të ndarë ditën e sotme (e martë), 28 vjeçarja shfaqet në formë të mrekullueshme në një fustan të bardhë.

Veshja ndërkohë i është besuar kreatores nga Prizreni, Lena Berisha, e cila njëkohësisht qëndron prape shumë dukjeve të artisteve botërore.

“Mund të më gjesh aty ku muzika takon oqeanin”, shtoi ajo.

Sidoqoftë, Dhurata mes tjerash ka vënë në pah pamjen natyrale duke pozuar pa makijazh.

Dora në anën tjetër pas “Harrom” nuk ka lansuar ndonjë projekt tjetër të ri muzikor.

Postime të ngjashme

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

‘Duke u përpjekur të bëj një foto’ – Dafina duket e mrekullueshme në imazhet e reja

S.B.

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...