Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Dora sjell pamje të mrekullueshme nga pushimet

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare më të dëgjuara ndonjëherë në estradën shqiptare.

Fjala është për Dhurata Dorën, e cila ka arritur të thyejë rekorde të shumta përmes projekteve muzikore.

Për të shijuar suksesin e saj, aristja ka vendosur që të pushojë në vend luksoz, nga ku edhe po sjell pamje atraktive.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, Dhurata ka mahnitur me pamjen madhështore, ndërsa u pa e veshur me bikini.

Përkundër që theksoi tiparet e bujshme trupore, bukuroshja brune duket se po shijon në maksimum kohën me diell.

“Harrom” mbetet kënga e saj e fundit, që është pritur jashtëzakonisht mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...