Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dhurata Dora tërheq vëmendje me pozat ku thekson tiparet trupore

Zhurnal Ads

Dhurata Dora është ndër këngëtaret shqiptare që ka arritur të thyej rekorde të shumta me projektet muzikore.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Së fundmi, ajo ka vendosur që të josh 2.1 milionë ndjekësit e saj, përmes disa pozave atraktive në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja brune është parë me pantallona prej lëkure, kurse në pjesën e sipërme ka zgjedhur një bluzë të shkurtër.

Përmes lëvizjeve që merrte, Dhuratës i janë theksuar tiparet e mrekullueshme trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë.

Postimi i saj mori mijëra pëlqime, teksa në komente pati edhe figura publike që përshkruanin se sa tërheqëse dukej.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sara Hoxha ndan video duke përgatitur dhomën e foshnjës, Ledri i vihet në ndihmë

S.B.

Chuck Norris detyrohet të mohojë publikisht faktin se nuk ka qenë pjesë e protestës agresive në Capitol

S.B.

Kim Kardashian vjen me poza provokuese në reklamimin e parfumeve të reja për Shën Valentin

S.B.

Emily Ratajkowski shtatzënë për herë të parë

admin

Pamje të reja nga koncerti virtual i Dua Lipës, këngëtarja merr vëmendje me paraqitjen spektakolare

S.B.

Matt Cardle rrëfen për lidhjen që pati me Meghan Markle: Nuk ka qenë e shkruar të jemi bashkë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...