Agjencia Zhurnal.mk

Dhurata mahnitë me imazhet e fundit

Dhurata Dora është një prej këngëtrareve më të përfolura kosovare.

Nisi karrierëvn para pak viteve dhe që nga fillimi u bë një nga më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.Dhurata është shumë e përfolur edhe për jetën private e sidomos për paraqitjet e saj.

E ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tepër joshëse.

E veshur në mënyrë provokuese dhe me një kabelë në kokë, Dhurata Dona po duket person tjetër. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...