Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Dhuron spektakël, vallëzon dhe përgatit pasta

Një grua duke dashur të promovoj ushqimin aziatik kishte dalë në një treg me një tenxhere gjigante të mbushur me pasta, të cilën e sillte rreth kokës derisa vallëzonte – duke mos e derdhur as edhe një pikë nga ushqimi në tokë.

Pamjet e këtij momentin janë bërë virale, ku shihet kjo kuzhiniere duke kërcyer nën tingujt e këngës “Gangam Style”, transmeton Telegrafi.

Është interesant se si kjo grua kishte tërhequr vëmendjen e turmës, që ishin mbledhur rreth saj për të ndjekur nga afër lëvizjet e saj dhe aftësitë e jashtëzakonshme për të përgatitur ushqimin duke vallëzuar.

Ajo madje në një moment tenxheren e sill rreth kokës sikur të mos kishte pasur asgjë në të, e ky veprim i saj është duartrokitur nga shumë që e kanë cilësuar si artiste të vërtetë.

Postime të ngjashme

Në Louvre kthehet parzmorja që ishte vjedhur gati 40 vjet më parë

S.B.

Motrat binjake japoneze bëhen multi-milionere falë video-lojërave për gratë

S.B.

Familja u gjet duke bërë kamping buzë një shkëmbi të rrezikshëm

S.B.

Vajza nuhati këmbët e babit dhe reagimi i saj e bëri shumë persona të qeshnin

S.B.

Elon Musk tregon se çfarë mendon lidhur me armët bërthamore

S.B.

Si është të jetosh në Cameron Airpark të Kalifornisë, e krijuar për pilotët – shtëpitë e të cilëve kanë hangarë si garazhe

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...