Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dian shpërthim dhe super sukses me “Ami Ami”, pëlqehet nga reperët e huaj

Besoj se e keni parë dhe dëgjuar këngën “Ami Ami” nga artisti Dian, nëse jo ende ia vlen ta klikoni në kanalin e tij në youtube!. Por kënga vërtetë po pëlqehet dhe artisti ka shpërthyer fort duke siguruar sukses. Jo vetëm kënga por teksa shikon videon vihesh para një filmi të shkurtër e reperi sjell interpretim mjaft të mirë. Ai ka marrë reagime pozitivr dhe nga reperi i nijohur amerikan Uneek si dhe Kidplot ku e kanë komentuar në videon e reperit shqiptar në Instagram. Sapo ka nisur suksesi i këtij djaloshi shqiptar me origjinë nga Gostivari, por që jeton në Zvicër prandaj fiksojeni mirë këtë emër për ta mbajtur mend gjatë.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...