“Diçka e çmendur po vjen” – Loredana dhe Don Xhoni me një bashkëpunim?

Prej kohësh po flitet një bashkëpunim mes dyshes së famshme shqiptare, Loredana Zefi e Don Xhon.

Të njëjtit, të cilët kanë ngacmuar mjaft shpesh njëri-tjetrin në Instagram, vazhdojnë të jenë të tillë akoma.

Së fundmi ka qenë artistja e njohur ajo e cila ka ndarë një video duke kënduar një projekt të ri të reperit, të cilën duket se nuk e ka publikuar akoma.

Loredana Zefi (Foto: Instagram)

Kjo ka nxitur dyshime në atë se artistët po vijnë me një bashkëpunim edhe pse akoma asgjë nuk është konfirmuar.

“Diçka e çmendur po vjen”, ka shkruar në ripostimin e publikuar në InstaStory Xhonatan Isufi (emri i vërtetë).

Loredana Zefi (Foto: Instagram)

Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim se çfarë do të ndodhë mes Loredanës edhe Don Xhonit.

Krijuesi i “Make a pose” po ashtu ka qenë i pranishëm në një nga koncertet e reperes që ka mbajtur në Kosovë. 

Related posts

U komentua për paraqitjen me flokë të shkurtra, Doresa Rexha bën një sqarim: Jam shumë mirë, flokët i kam prerë për rolin në “Rrushe”

D V

Fotot/ Bukuroshet që ndezën atmosferën në Lojërat Olimpike

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More