Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Diçka papritur ‘ia preku’ këmbët e tij, ‘surfisti’ australian kishte shkelur mbi një peshkaqen

Një ‘sërfist’ nga Australia shpëtoi pa lëndime, pavarësisht se shkeli mbi një peshkaqen.

Sipas DailyMail, përcjell Telegrafi, incidenti që ndodhi kohët e fundit, u kap nga një dron në Bondi Beach në lindje të Sidney.

Në pamjet e mëposhtme, ‘sërfisti’ dhe peshkaqeni mund të vërehen vetëm disa metra larg njëri-tjetrit, pas “takimit” të tyre.

Papritmas, ai kërcen nga dërrasa për në oqean, dhe vëren se këmbët e tij shkelin në majë të një peshkaqeni.

Pas kësaj, peshkaqeni u largua, me sa duket i tronditur nga “takimi i pabesueshëm”.

“Ai dukej se kërceu nga bordi i tij pikërisht në majë të peshkaqenit, dhe kërceva për një moment”, tha fotografi i dronit, Toby Nicol.

“Do të më pëlqeja të bisedoja me ‘sërfistin’… do të ishte mirë të shihja nëse ai e dinte se shkeli mbi një peshkaqen”, shtoi ai.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...