Agjencia Zhurnal.mk

Diellza Kolgeci më e lumtur se kurrë pranë të dashurit dhe vajzës

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova, muajin e kaluar janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti vogëlushen e kanë pagëzuar me emrin Helena, ndërsa imazhe të saj kanë ndarë edhe me ndjekësit nëpër rrjete sociale.

Një prej tyre ishte Fisi ai i cili e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram, konkretisht në Instastory dhe ai së bashku me Diellzën duken më të lumtur se kurrë pranë Helenës.

Pranë fotos ai nuk ka shkruar asgjë, vetëm se i ka vendosur disa zemra.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...