Agjencia Zhurnal.mk

Diellza Kolgeci “sfidon” temperaturat minus, me bikini del në borë

Temperaturat ditëve të fundit janë shumë të ulëta dhe në disa zona të ndryshme janë mbuluar edhe nga bora.

Ndërsa të gjithë vishen sa më trashë që të kalojnë këtë dimër të acartë, ish-missit, Diellza Kolgeci, nuk po ia ndien fare.

Ajo ka “sfiduar” temperaturat me minus, duke dalë me bikini në mes të borës

Vetë Diellza i ka ndarë fotot në llogarinë e saj në Snapchat.

Diellza përmes kësaj foto ka treguar edhe trupin e përkyer, edhe pse tashmë është nënë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...