Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Digjen dy vetura në Vlorë

Dy automjete në Vlorë janë djegur gjatë natës në lagjen “Pavarësia” të qytetit bregdetar.

Sipas policisë, makinat e djegura janë në pronësi të dy grave me iniciale K.P. dhe E.P. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate rreth orës 00:37.

Nga zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Shkaqet e ngjarjes janë të paqarta. Grupi hetimor është duke punuar për të zbardhur rrethanat.

Postime të ngjashme

Pse e skualifikuan? Mjeku Kosova: Tritani më mban inat për tenderin “që nuk mbylla sytë”. Ruli për vjedhjen e njeriut të tij

T E

Qëllohet me armë zjarri drejt një makine në Tiranë

T E

Kryemadhi paralajmëron Ramën: Durim! Nesër të shpjegoj fabrikën e parave

S.B.

Ursula von der Leyen: E ardhmja e Shqipërisë është Europa! Duhet të fillojnë negociatat

S.B.

Reforma në Drejtësi/ Presidenca paralajmëron Ramën: Mos e provoko popullin e 2 marsit!

S.B.

“Koha i thërret shqiptarët për t’u bashkuar në një Besëlidhje të re”, Meta mesazh në 577-vjetorin e Besëlidhjes së Lezhës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...