Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Digjen edhe dy automjete në orët e para të mëngjesit në Elbasan, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Rreth ores 04 .00 të kësaj të Premteje në lagjen 11 Nentori në qytetin e Elbasanit janë djegur pjesërisht 2 automjete.Sipas burimeve nga vendngjarja janë djegur automjetit tip Volvo AA 123 OD në pronësi të shtetasit Daniel Duka.

Automjeti është dëmtuar në pjesën e përparme dhe automjeti tip Ford fokus me targë AA 993 BN në pronësi të shtetasit Aleksander Bragjecit.

Ky automjet është djegur në pjesën e pasme .Pas sinjalizimit të marrë sherbimi zjarrfikës ka ndërhyrë duke bërë të mundur fikjen e zjarrit , ndërsa policia ka siguruar pamje të kamerave të sigurisë në zonën ku ka ndodhur ngjarja pêr të zbuluar autorët e saj pasi dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Postime të ngjashme

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...