Digjen gjatë natës dy makina në Vlorë

Dy makina janë djegur gjatë natës në Vlorë. Policia sqaron se mjetet janë  djegur rreth orës 03:17, në fshatin Vllahinë.

Sipas informacioneve mësohet se të dy mjetet janë në pronësi të T. K, banues në fshatin Vllahinë.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, por lidhur me këtë është ngritur një grup hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Hetimet do të zbulojnë nëse është një zjarrvënie e qëllimshme apo gjithçka ka ndodhur për shkak të ndodhë defekti teknik.

Related posts

E rëndë në Librazhd/ U largua nga banesa para 4 ditësh, gjendet i mbytur 23-vjecari

D V

Për gjashtë orë janë dënuar 127 shoferë për vozitje të shpejtë

D V

Arrestohet 37 vjeçari në Fushë-Kosovë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More