Digjen pyjet e Kopanicës së Shkupit (Foto)

Shkup, 31 korrik – Mbrëmjen e sotme flakët kanë kapluar pyjet e fshatit Kopanicë të komunës së Sarajit.

 

Nga fotot e siguruara djegia e pyjeve duket të jetë e shtrirë gjatë.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Nuk dihen arsyet e zjarrit, ndërsa nuk raportohet nëse autoritetet po ndërmarrin diçka për shuarjen e tij.

Related posts

Ngecje në letërnjoftime, njerëz pa pension dhe ndihmë sociale, mund të ngelin edhe pa të drejtë vote

D V

Filipçe: Për momentin 90 për qind e të gjithë pacientëve të hospitalizuar janë të pavaksinuar

Redaksia

Nesër fillon kontrolli në Listën zgjedhore

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com