Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Digjet makina e 23 vjeçares në Vlorë, policia heton ngjarjen

Shkrumbohet plotësisht një makinë në qytetin e Vlorës.

Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 00:45,  pak pas mesnate në lagjen “24 Maji”, ka rënë zjarr në automjetin e markës “Audi.

Mjeti i shtetases E. H., 23 vjeçe, banuese në Vlorë është djegur plotësisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe për të saktësuar nëse zjarri ka qënë I qëllimshëm apo jo.

Postime të ngjashme

Meta kujton Ditën e Çlirimit të Kosovës: Dita për të nderuar luftën e drejtë të UÇK-së

Dafina Vidishiqi

189 kundërvajtje në komunikacion, 58 për tejkalim shpejtësie

Dafina Vidishiqi

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Dafina Vidishiqi

Burri nga Peja raporton në Polici se babai dhe vëllai i gruas deshën ta vrasin

Dafina Vidishiqi

Rama uron 30 vjetorin e Partisë Socialiste

Dafina Vidishiqi

Mandati 2 vjeçar në Këshillin e Sigurimit, Nesho: Një shans për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...