Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Digjet një banesë në Tetovë

Zhurnal Ads

Tetovë, 25 tetor – Një banesë në një ndërtesë shumë katëshe në qytetin e Tetovës sot ka marrë flakë ndërkohë që sipas informacioneve nga brigada e zjarrfikësve bëhet e ditur se ka vetëm dëme materiale, shkruan Zhurnal.mk

Nga atje bëjnë apel që qytetarët të kenë më shumë kujdes në këtë drejtim pasiqë në të shumtën e rasteve zjarrfikësve ju pamundësohet qasja deri tek lokacioni i duhur për të bërë intervenimin dhe e gjithë kjo për shkak të rrugëve të ngushta, makinave të parkuara pa kontrollë dhe të ngjajshme.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Privohen nga liria tre tetovarë për plaçkitje

S.B.

Anëtarët e Këshillit Gjyqësor gjatë javës do ta kontrollojnë punën e Gjykatës Supreme

E.E.

Zaev: Personat që jetojnë më tepër se 1 vit jashtë vendit, do të evidentohen si jo-rezident

Z H

Derisa ekzistojnë maqedonas, do të ketë edhe gjuhë maqedonase, thotë Kryeministri

admin

Nuk ndalen thirrjet në Ndihmën e shpejtë, 120 intervenime, a po gënjejnë pacientët?

T E

Mësimi online, Carovska: E ndjekin 90% e nxënësve pa probleme

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...