Agjencia Zhurnal.mk

Digjet një pjesë e Gjykatës Themelore të Pejës

Pejë, 25 qershor – Zhurnal.mk – Mbrëmë rreth orës 23:08, një zjarr ka kapluar një pjesë të Gjykatës Themelore të Pejës, njofton Klan Kosova.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, i cili tha se policia është informuar se mbrëmë ka dalë nj tym prej një pjese të Gjykatës por reagimi i të gjitha njësive ka qenë i shpejtë.

Zjarri ka arritur të fiket menjëherë.

Sipas Ibrajt, zjarri ka ndodhur në katin përdhese dhe aty janë shkaktuar disa dëme.

Shkaku i zjarrit ende nuk dihet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...