Digjet një shtëpi e braktisur në Qendër të Shkupit (Video)

Shkup, 21 shtator – Një shtëpi e braktisur afer bibliotekës Kombëtare në Shkup është shkrumbuar tërësisht.

Zjarri ka kapluar Shtëpinë mbrëmjen e sotme rreth orës 21:30, ndërkaq në terren kanë daluredhe automjete të zjarrfikësve. Për 30 minuta zjarri është lokalizuar dhe është shuar tërësisht.

Për momentin autoritetet nuk raportojnë për viktima apo të lënduar.

Digjet një shtëpi e braktisur në Qendër të Shkupit (Video)

Posted by ZHURNAL.MK on Tuesday, September 21, 2021

Related posts

Gjykimi për rastin “Titanik” vazhdon më 14 shtator

Z H

Filipçe njofton për rekord të vaksinimeve: Virusi shpërndahet te të pavaksinuarit

D V

Mot i vranët dhe i ftohtë me reshje shiu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More