Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Digjet një veturë në autostradën Shkup-Veles

Veles, 27 shkurt – Një makinë e tipit “Mercedes” me targa të Shkupit, po digjet në autostradën Shkup-Veles.

Tani për tani nuk raportohet nëse ka të lënduar.

Shkaqet janë ende të panjohura, ndërkaq deri sa ishte në terren ekipi i TV21 në vend ngjarje nuk ka pasur as polici dhe as zjarrfikës.

Postime të ngjashme

Carovska: Me ligjin e ri për tekstet shkollore arrijmë në vendet me arsim cilësor

R Zh

IRI: Antisemitizmi ka potencial të rritet në vend dhe rajon

R Zh

Kuvendi i Maqedonisë nesër mban seancën e 32-të

R Zh

Ministria e Kulturës: Shfrytëzuesit e projekteve nga Konkurset vjetore për vitin 2021 duhet të hapin llogari të veçantë të transaksionit

R Zh

MPJ prezantoi katër këshilltarët ekonomikë, do të vendosen në Varshavë, Mynih, Ankara dhe Abu Dabi

R Zh

Muça: Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim! (FOTO)

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...