Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Digjet një veturë në Batincë

Shkup, 6 janar – Natën e kaluar në SPB Shkup u raportua në fshatin Batinci, Shkup, një zjarr shpërtheu në një automjet pasagjerësh “Audi” me targa të Zvicrës, në pronësi të ED (28) nga fshati Batincë.

Zjarri, siç u njoftua nga Ministria e Brendshme, u shua nga pronari dhe askush nuk u lëndua. Vendi u inspektua nga një ekip i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

EKSKLUZIVE / Koalicioni ASH-AAA do të ngritë interpelancë ndaj Bujar Osmanit!

R Zh

MPB me detaje: Ja identiteti i viktimave në Fushë Tophanë

Z H

Aksidenti tragjik në Kashar/ Arrestohet shoferi 29-vjeçar, policia jep detajet

S.B.

Spasovski: Po zhvillohet hetim në Prokurori për Mijallkovin

Z H

Prej sot çertifikatat e lindjes mund t’ua sjellë në shtëpi edhe postjeri

Z H

Fushë Tophanë/ Vriten dy persona, sulmuesit në arrati

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...