Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Digjet një veturë në Prishtinë, Policia po heton rastin

Sonte pas mesnatës, rreth orës 01:00, Policia e Kosovës është informuar se në rrugën “Bedri Berisha” në Prishtinë është duke u djegur një veturë e tipit BMW.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti, ka bërë të ditur për “Zeri.info” se njësitet e nevojshme policore, si dhe zjarrfikësit kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

“Menjëherë pas marrjes së informatës njësitet e nevojshme policore, të përkrahur edhe nga zjarrfikësit, kanë dalë në vendin e ngjarjes. Zjarri është lokalizuar, janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, deklaroi Ahmeti.

Sipas Ahmetit, hetuesit policorë po vazhdojnë në ndërmarrjen e të gjitha veprimeve të nevojshme hetimore me qëllim të ndriçimit dhe sqarimit të rrethanave që kanë të bëjnë me rastin. /Zëri

Postime të ngjashme

Ministria tregon pse e publikuan listën me bizneset që përfituan nga Programi i Rimëkëmbjes Ekonomike

S.B.

Mbi 11 mijë raste aktive me COVID-19

S.B.

Sot seanca e radhës ndaj komandant “Ujkut”

S.B.

Shefi i zyrës së BE-së reagon pas publikimit të emrave të bizneseve që fituan më shumë nga Pakoja e Rimëkëmbjes

S.B.

Reshitaj zbulon detaje nga mesazhi që i dërgoi Daut Haradinaj në ditën kur Vjosa Osmani votohej për presidente

S.B.

Po punonin pa letra, arrestohen 6 kosovarë në Zvicër

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...