Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Digjet tërësisht një lokal në Bogë të Rugovës

Një lokal në Bogë të Rugovës është djegur sot në orët e mbrëmjes.

Lajmin e ka konfirmuar për “Zërin”, zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi i cili ka thënë se lokali “WolfPack” është kapluar nga zjarri mirëpo nuk ka viktima e as të lënduar.

“Kafeteria ‘WolfPack’ në Bogë të Rugovës rreth orës 18:00 është kapluar nga zjarri. Fatkeqësisht është djegur tërësisht. Nuk kemi viktima as të lënduar”, tha Gashi.

Ai tha se në vend të ngjarjes kanë dalë hetuesit edhe zjarrfikësit.

Postime të ngjashme

Ambasada amerikane thirrje për vaksinim: Mos bini pre e dezinformatave, vaksinat janë të sigurta

D V

PDK sot në orën 16:00 zgjedh Kryesinë e re të partisë

D V

Qendra “Woodrow Wilson”: Të liberalizohen vizat për Kosovën, Franca dhe Holanda duhet të heqin dorë nga kundërshtimi

D V

Pritjet në pikë-kalimin kufitar Merdare deri në 90 minuta

D V

112 pacientë po trajtohen në klinikat COVID-19 dhe spitalet e përgjithshme

D V

Situata me zjarret, raporti i Policisë së Kosovës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...