Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Digjet vetura e Ylber Selës, drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhëve

Shkup, 23 shkurt – Zhurnal.mk – Është djegur makina zyrtare e drejtorit të Agjencisë për Zbatimin e Gjuhëve, Ylber Sela, transmeton Alsat.

Sipas raportimit ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:30 deri në ora 04:00 mëngjesin e sotëm në Vizbeg të Shkupit.

Ende nuk dihen motivet e djegies së makinës. Policia mëngjesin e sotëm ka kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Komuna e Tetovës vazhdon debatin për transportin publik

T E

Zv/ministri i Kulturës Sulejmani i kundërpërgjigjet Stefoskës: Keni bërë diskriminim etnik në vlerësimin e projekteve

Bexhet Musliu

Zejdi pyet për “Monstrën” në Kuvend!

Bexhet Musliu

A po zgjerohet fuqia e grupit të “zjarrt” kundër Artan Grubit ?

Bexhet Musliu

582 raste dhe 374 të shëruar nga Covid 19

T E

Çerdhet në Saraj dhe Kondovë me dy grupe shtesë për fëmijë

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...