Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Dihen të gjitha çiftet e 1/8 në Euro 2020, na presin super ndeshje në këtë fazë – dy finale para finales

Tashmë dihen të gjitha çiftet në 1/8 e EURO 2020, ku do të ketë ndeshje shumë të forta.

Ndeshjet e para do të jenë Uells – Danimarkë dhe Italia Austri që do të zhvillohen me 26 qershor.

Një ditë më pas do të kemi ndeshjet Holandë – Republikë Çeke dhe Belgjikë – Portugali, që cilësohet si super ndeshje.

Me 28 qershor do të luajnë Kroaci – Spanjë dhe Francë – Zvicër.

Krejt në fund me 29 qershor janë ndeshjet Angli – Gjermani dhe Suedi – Ukrainë.

Dy ndeshje nga këto ndeshje mund të konsiderohen si finale para finales.

Postime të ngjashme

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

Përfundon gara për notaren e Shqipërisë, renditet e 42-ta

D V

Biles tërhiqet edhe nga dy gara në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”

D V

Mourinho kritikon lojtarët: Luajnë Fortnite gjithë natën, është një marrëzi

D V

Mkhitaryan: Kush dëshiron Scudetton duhet të mbarojë punë me Romën

D V

Milani përgatitë ofertë për Iscon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...