Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dikush i “ndau” motrat! Alaudin Hamiti zgjedh të preferuarën e tij mes Nora dhe Era Istrefit!

Zhurnal Ads

Moderatori Alaudin Hamiti, është njëri ndër moderatorët më të njohur në Kosovë, ai drejton një emision NIN.

Emisioni është duke rezultuar shumë i shikuar sepse trajton tema shumë interesante, apo tema të pa trajtuara më parë, përpos kësaj ai ka të ftuar edhe shumë fytyra publike që kanë interes të madh tek publiku, shkruan gazeta Express.

Moderatori i njohur kosovar, Alaudin Hamiti së fundmi ishte i ftuar në puntatën e fundit të emisionit të Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”.

Këtë vit, Luana ka sjellë një risi në emisionin e saj duke realizuar një ‘afterparty’ me VIP-at pas përfundimit të emisionit, duke i vënë përballë pyetjeve me spec.

Radha ishte e Alaudinit, i cili u ul përballë kamerës dhe iu përgjigj një nga një pyetjeve për të.

Moderatori u vendos përballë një zgjedhjeje të vështirë, duke u detyruar të zgjedhë njërën prej motrave Istrefi.

Cila është e preferuara e tij, Nora apo Era?

Ai nuk ka ngurruar të zgjedhë një emër dhe përgjigjja e tij ishte Era, duke dhënë edhe një arsye.

Sipas Alaudinit, Era ishte thjesht e preferuara e tij (pa i mbetur qejfi Norës).

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bëhet virale në rrjetet sociale videoja ku Kim Kardashian shfaqet duke qarë

admin

Sudani për herë të parë paraqet një film për Oscar

S.B.

Irina Shayk pozon e zhveshur

admin

Sara Hoxha ‘inspirohet’ nga influencerja e famshme, me veshje e poza të njëjta gjatë shtatzënisë

admin

Rolet e papërsëritshme të Tinka Kurtit, sot ajo mbush 88 vjet

S.B.

Bëhet virale një fotografi e djalit të Matthew McConaughey, komentohet për ngjashmërinë e madhe me aktorin amerikan

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...