Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Dimitrievski: Do kandidoj për mandatin e dytë në Kumanovë

Shkup, 4 shkurt – Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski, në emisionin Click Plus në TV21, bëri të ditur se do të kandidojë edhe për një mandat të dytë në Kumanovë.

“Do të kandidoj për mandat të dytë”, tha Dimitrievski.

Postime të ngjashme

DMSH i mobilizon ekipet për mbrojtje dhe shpëtim nga zjarret, thirrje për t’u përfshirë edhe shoqatat vullnetare zjarrfikëse

D V

Rektorati I Universitetit “Nëna Terezë” në Shkup me apel për vaksinimin e stafit dhe studentëve të UNT-së

D V

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...