Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Diona Fona paralajmëron bashkëpunim me një artist të huaj

Zhurnal Ads

Diona Fona është një këngëtare e re e cila shumë shpejt është bërë e dashur për publikun.

Diona është rikthyer nga Londra në Prishtinë për të vazhduar karrierën muzikore.

Këngëtarja ka qenë e ftuar në emision “Reload” në RTV Dukagjini ku ka folur për projektin e saj të fundit “Xhani”.

Artistja ndër të tjera ka paralajmëruar edhe një bashkëpunim ndërkombëtarë sa i përket një projekti muzikor.

“Do të ketë bashkëpunim me një artist internacional. Është një bashkëpunim që mezi po pres të publikohet…Kënga është kryer, ka mbetur vetëm realizimi i videoklipit”, tha ajo, përcjell Telegrafi.

Diona thotë se për momentin ndjehet e plotësuar edhe në tregun shqiptar.

Këngëtarja ka shuar kureshtjen e fansave duke u përgjigjur disa pyetjeve “blic” të fansave.

Ajo ka thënë se nuk ka operacione plastike, ndërsa nuk ka dashur as të flas nëse është apo jo në një lidhje dashurie.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ju prezantojmë vogëlushin model Leron Isufi, sapo i bëri 5 vjeç

T E

Fansat i publikojnë imazhe nga koncertet, Dafina Zeqiri: Më mungojnë shumë performancat dhe të gjithë ju që të këndoni me mua

admin

Oriola Marashi mahnit me pozat në makinën lukzose

S.B.

Rita Ora uron festën: Të gjithë meritojnë atë pak dashuri dhe magji të Krishtlindjes

S.B.

Shkenda Dubova ngacmon ndjekësit me disa poza provokuese

admin

Dua Lipa publikon këngën e re “Fever” me artisten belge Angèle

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...